czyli czego możesz się po nas spodziewać i o co w tym wszystkim chodzi?

Skupienia  

Dziewczyny starsze (17+) zapraszamy na skupienia weekendowe, które zaczynają się w piątek ok. 18:00, a kończą w niedzielę ok. 15:00. Jest to czas wspólnej modlitwy, poznawania siebie, Boga i drugiego człowieka w świetle Słowa Bożego. Nie brak też chwil śmiechu i radości. Chcesz się przekonać? Wystarczy zgłosić chęć przybycia mailowo, telefonicznie lub na fb.

Rekolekcje

To czas kilku dni (zwykle 5) spędzonych z nami, z innymi dziewczynami, a co najważniejsze z Panem Jezusem. Wyjeżdżamy w czasie ferii i wakacji w góry, aby oderwać się od codzienności, aby zatrzymać się nad swoim życiem i relacją z Bogiem. Terminy wyjazdów i inne szczegółowe info znajdziesz na naszym Fanpage’u na Facebooku.

Katechezy

Jedyna taka okazja 😉 Jeśli tylko jesteś uczniem średniej, albo jeśli jesteś katechetą – możesz zaprosić nas na swoją lekcję. Odwiedzamy bardzo chętnie uczniów w szkołach, aby „odfałszować” obraz życia zakonnego, jaki często ma w swojej głowie współczesny człowiek. Więc jeśli tylko chcesz – zadzwoń! Przyjedziemy!

Apostolstwa – Niedziele Powołaniowe

Z miłą chęcią przyjmujemy zaproszenia na niedziele powołaniowe w parafiach. Siostry na wszystkich Mszach dzielą się świadectwem życia i powołania, włączają się w prowadzenie liturgii i śpiewu, a także spotykają się z grupami parafialnymi.